[vc_row newlayout=”Fixed”][vc_column][divider customsize=”80″][tblock tag=”h2″ title=”Kdo jsme”][divider customsize=”50″][/vc_column][/vc_row][vc_row equal_height=”yes” newlayout=”Fixed” el_class=”who-area”][vc_column width=”1/4″][regimage imgstyle=”style2″ image=”2814″ alt=”alt”][/vc_column][vc_column width=”3/4″ el_class=”who-are-texts”][vc_column_text css=”.vc_custom_1510605945444{margin-bottom: 0px !important;}”]

Náš eshop Umeleckesochy.sk Vám ponúka jedinečné umelecké výrobky.

Náš široký sortiment zahŕňa výrobky vyrobené z dreva, mramoru a bronzu.

Všetky naše výrobky sú vyrobené výhradne z kvalitných materiálov. Naším posláním je budovanie dynamických značiek na trhu. Vďaka tomu sa neustále snažíme rozšíriť našu ponuku. Naším cieľom je poskytnúť vám umelecký produkt, ktorý bude spĺňať vaše očakávania v súvislosti s jeho cenou, tvarom, farbou alebo veľkosťou.

Nezáleží na tom, či ste majiteľom bytu, veľkého pozemku alebo malých záhrad. Veríme, že si u nás nájdete umelecké predmety, ktoré vám prinesú radosť. Veľmi radi sa postaráme o vašu spokojnosť v oblasti výroby, predaja a distribúcie umeleckých výrobkov. Splnením zákaznických požiadaviek je pre nás prioritou číslo jedna.

Chceme vám ponúknuť iba to najlepšie z najlepšieho. Z tohto dôvodu sú všetky naše umelecké scény vyrábané výhradne na priamu objednávku našimi prvotriednymi umelcami. Sme presvedčení, že v našom e-shopu nájdete presne to, čo hľadáte. Vôbec nezáleží na tom, koľko chcete do kvalitného umeleckého predmetu alebo sochy investovať. Vďaka našej jedinečnej bohatej ponuke a priaznivým cenám si vyberiete jednoducho každého.

Chceli by ste si zaobstarať fontánu? Máte záujem o sochu väčších alebo menších rozmerov? Páčia sa vám sochy zvierat? Dáváte prednosť abstraktným umením? Ak áno, potom ste skutočne na správnom mieste. Neváhejte sa pozrieť na našu ponuku.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]