Bronzove-sochy-soskyČlovek je na rozdiel od zvierat obdarený schopnosťou prinášať na svet estetické prvky. Záhradné sochy je možné vyrobiť z veľkého množstva materiálov, ako betón, mramor či brondz.. Niektorí materiál sa umelcom ľahšie spracúva, iný zasa ťažšie. Všetko závisí od požiadaviek klienta.

Keďže našim cieľom je prinášať vám široký sortiment, nemôžeme ostať iba pri výrobkoch vyrobených z jedného materiálu. Rozhodli sme sa preto našu ponuku rozšíriť aj o sochy vyrobené z bronzu. Bronz je veľmi špecifický materiál. Ťažšie sa spracúva, no na druhej strane, sochy z neho vyrobené si nevyžadujú žiadnu ďalšiu úpravu či starostlivosť. Stačí ich umiestniť na vami zvolené miesto. V prípade pravidelných daždov ju dokonca ani nemusíte často umývať.

Z bronzu sa dajú vytvoriť diela rôznych veľkostí, tvarov či rozmerov. Všetko zavísí len a len od vašich požiadaviek a očakávaní. Máte radi bronz? Páči sa vám lesklá elegancia? Chcete, aby sa socha stala dominantou priestoru, v ktorom ste sa ju rozhodli umiestniť? Potom sú pre Vás vhodné sochy vyrobenej z bronzu.

Zobrazených 1–12 z 136 výsledkov